Marangoni

Marangoni
Страна:Італія

Компанія Marangoni була заснована в Італії в 1950 році і з першого ж дня свого існування була орієнтована на виробництво шин Marangoni в широкому асортименті - зимових і літніх шин Marangoni для легкових автомобілів, шини Marangoni для вантажного автотранспорту, шин Marangoni для спортивних мотоциклів та велосипедів. Але пріоритетним напрямком у виробничій стратегії компанії Марангоні завжди залишалася спортивна шина Marangoni.
Саме на створення спортивних автошин Marangoni для автомобілів, що беруть участь в самих різних Змагання, і спрямована діяльність науково-дослідного центру компанії, що знаходиться в місті Роверето.Компанія має в своєму розпорядженні кілька ноу-хау, що дозволяють літнім і зимовим шинам Marangoni відповідати рівню строгих світових стандартів.

Перш за все, це технологія незайнятого простору - постійний коефіцієнт пористості або CVR, яка гарантує рівномірний розподіл відбитку шини, оптимізує пляму контакту з дорожнім покриттям, забезпечуючи рівномірний показник пористості і, як наслідок, стійкий надійний контакт шин Марангоні з дорожнім покриттям. Ще однією перевагою цієї технології є скорочення гальмівного шляху.
Другий принцип виробництва гуми Марангоні - це Економічність. Безпека. Комфорт (економіка, безпека, комфорт або ESC). Ця технологія забезпечує зниження витрат на паливо і великий пробіг. Результати досягаються завдяки новим сумішам «без-нафти» з кремнеземом (знижує виділення CO2 і рівень шуму під час руху), інноваційному малюнку протектора з оптимізованою структурою блоків і нової закругленої порожнини, що знижує опір коченню (що покращує значення динамічної ефективності автомашини). Низький опір коченню, в свою чергу, збільшує економічність експлуатації автомобіля, термін служби самих зимових та літніх шин Marangoni.
Технологія FOM-IC (Filler оптимізована суміш - Поліпшене з'єднання) оптимізує взаємодію між полімером і наповнювачем (кварц і газова сажа), що дозволяє покращувати робочі характеристики авто і покращувати зчеплення гуми Marangoni з дорожнім покриттям (особливо з мокрою трасою). Термін служби шин Марангоні, вироблених за цією технологією, вельми значний, а комфортність і безпеку руху високі. Компанія Марангоні використовує кевлар в зоні закраїни для зменшення деформації шин Marangoni.