Accelera

Accelera
Країна:Індонезія

ACCELERA Tires

ACCELERA Tires дешеві шини, зроблені в Індонезії, але хорошої якості і з протектором моделі, які підходять для північноамериканських доріг і клімату. Компанія PT Elangperdana Tires випустила свої перші шини Accelera в 1996 році і в даний час експортує шини по всьому світу. Шини повністю сертифіковані для ринків, де вони продаються, в тому числі найжорсткіших стандартів для DOT в Північній Америці і ЄЕК в Європі.

ACCELERA Tires відомі завдяки стильним малюнкам протектора, які забезпечують хорошу керованість в поворотах і при гальмуванні. ACCELERA Tires пропонує безліч розмірів шин для наступних автомобілів і сезонів.

Легкові автомобілі літні шини

Літні шини або всесезонні шини, повинні забезпечити довгий термін служби протектора і керованість на мокрій або сухих дорожніх покриттях. ACCELERA Alpha і Phi шини забезпечують ефективне відведення води з плями контакту, завдяки з'єднанням в протекторі кремнезему і широко відкритим кільцевим канавкам. Є також легковантажні автомобільні шини, які відрізняються низьким опором коченню, так що для дешевих шин, діапазон експлуатаційних властивостей вражає.

 Зимові шини

X-Grip серія Accelera зимова шина призначена для зменшення гальмівного шляху і збільшення зчеплення на мокрій, засніженій або обледенілій дорозі. Всі Accelera зимові шини мають стандартні ламелізаціі для більш жувальних країв, а також спеціальні з'єднання, які залишаються м'якими в холодну погоду.

 

Шини всесезонні

Accelera також має хорошу якість всесезонних покришок. Гумова суміш в ACCELERA всесезонних покришках залишається гнучкою в холодну погоду, але не швидко зношуються в розпал літа. У Accelera всесезонні шини також мають широкі канавки і ламелі (порізи в блоці протектора), щоб забезпечити досить їдкі краю і відведення води, без шкоди для ходових якостей і керованості на сухій дорозі. Accelera всесезонна шина має можливість обробляти все це і хороший варіант для будь-якого бюджету свідомого покупця шин.