Amtel

Amtel
Країна:Росія

Група «Амтел-Фредештайн» - міжнародна компанія, один з найбільших в Європі виробників шин. Група володіє промисловими підприємствами в Росії і Нідерландах.
Група включає чотири підприємства: два шинних комплексу в Росії («Амтел-Поволлжье», Кіров; «Амтел-Черноземье», Воронеж; шинний завод в Нідерландах (Vredestein Banden) і одне хімічне підприємство («Амтел-Кузбас», Кемерово).
Російські підприємства Групи випускають широкий асортимент шин для легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської, авіаційної та спеціальної техніки, мотоциклів та велосипедів. «Амтел-Фредештайн» входить до трійки лідерів шинного ринку Росії. У 2004 році сукупний обсяг російського виробництва Групи склав понад 14 млн одиниць шинної продукції, а ринкова частка зросла до 13,4%. Більше половини випускається групою продукції припадає на пасажирські та легковантажні шини.
У квітні 2005 року до складу групи увійшов голландський виробник шин класу преміум Vredestein Banden В.V., відомий унікальними дизайнерськими продуктами, розробленими спільно з італійським бюро промислового дизайну Giugiaro Design. Маючи промислові потужності в Нідерландах, Vredestein організовує виробництво за принципом аутсорсингу в Малайзії, Індії, Таїланді та Індонезії.