Toyo

Toyo
Країна:Японія

Важка економічна ситуація в самому кінці Другої світової війни в Японії призвела до того, що в серпні 1945 року дві великі компанії, що займалися гумотехнічними виробами, вирішили об'єднатися. Цебули Hirano Rubber Manufacturing Inc. (заснованав 1943 році) і Toyo Rubber Industrial Co., Ltd. Результатомсталапоявакомпанії Toyo Tire & Rubber Co., Ltd.

 З перших же днів свого існування, нова компанія займалася найширшим асортиментом продукції, що включав в себе всілякі вироби з гуми. У тому числі і автомобільних шин. ToyoTire & Rubberрозвивалася швидко- акції компанії були зареєстровані на біржі

в Осако вже через чотири роки, в 1949 році. Наступні роки - це роки бурхливого розвитку: будуються нові заводи, відбувається реєстрація акцій і на інших японських біржах, у тому числі і в Токіо. Починають з'являтися перші виробничі потужності за кордоном.

 Слово «Toyo» дослівно перекладається як «Східний океан». Однак, часто його використовують для збірного назви всій Азії в цілому.

 ToyoTire & Rubber- перший японський виробник шин, що ризикнув відкрити філію в США. Так в 1966 році з'явилася компанія Toyo Tire Corporation - тоді це був лише невеликий офіс в Південній Каліфорнії. Значно пізніше, в 1999 році на її основі з'явиться компанія Nitto Tire North America, що відповідає вже за ринок всієї Північної Америки.

 Надалі з'являться й інші дочірні компанії, що відповідають за інші ринки. Наприклад, 1974 року поглинається австралійська Vaculug Australia Ltd., нині відома як Toyo Tyre & Rubber Australia Ltd А в 1975 році в Німеччині, спільно з Mitsubishi Corporation була заснована Toyo Reifen GmbH - нині вона носить назву Toyo Tire Europe GmbH.

 Є й спільні підприємства. Такіяк New Pacific Industry, Ltd, заснованав 1987 роцівКитаї, спільноз Cheng Shin Rubber Industry Co., Ltd.

 Зарокисвогоіснування, Toyo Tire & Rubberнеодноразововступалавділовівідносинизіншимивеликимивиробникамишин: італійської Pirelli, американською Goodyear, японськоїYokohamaтаіншими. Укладаються угоди і з виробниками автомобілів.

 Компанії Toyo Tire & Rubber, чия штаб-квартира знаходиться в Осако, належить чимало унікальних розробок у справі створення автомобільних шин. Продукція компанії часто використовується у спортивних змаганнях.