Pirelli

Pirelli
Країна:Італія

Заснована в 1872 році, Pirelli є п'ятим за величиною виробником шин у світі на основі доходів. З присутністю в більш ніж 160 країнах світу, компанія в даний час має 22 шин виробничих потужностей на п'яти континентах і налічує близько 34000 чоловік.

Pirelli є одним з провідних виробників високоякісних шин і прагне стати світовим лідером у цьому сегменті до 2015 року. Компанія завжди було гостре увагу на дослідження і розробки, вкладаючи близько 3% доходів щороку в цій області: один з найвищих рівнів дослідження інвестицій в шинній промисловості. Мета полягає в тому, щоб постійно покращувати якість продукції Pirelli в плані продуктивності, безпеки і впливу на навколишнє середовище, все у відповідність з компанією «зеленого спектаклю» стратегії. Переслідуючи ці цілі, Pirelli завжди прагне об'єднати фінансову рентабельність з соціальною відповідальністю.

Побувавши учасником в автоперегонах з 1907 року, Pirelli в даний час є єдиним виробником шин для Formula 1 ™ для 2011-2013 сезонів чемпіонату і World Superbike Championship. Це є важливим завданням з точки зору технологічних інновацій і є одним з основних засобів просування бренду Pirelli.